Obratite nam se

Arka Fiber Tech co
2Floor, Bld, #134 Qianjing Rd, ogreba Baoan, Shenzhen
Telefona: 86-755-85251801
Mobile: 86-13530240369
E-pošta:Shawn@arkoptics.com
E-pošta:Ava@arkoptics.com


18 h CWDM s monitorom Mux Demux

18 h CWDM s monitorom Mux Demux

Arkoptika proizvodi 18 kanalni CWDM multiplekser sa Monitorom, pokriva cijeli niz ITU valnih duljina od 1270nm do 1610nm, s 1% priključkom za monitora radi lakšeg rješavanja problema bez utjecaja na trenutnu mrežu vlakana. Korištenjem pouzdane 8S0 filtar (tj. 8 skakati 0 filtar) kako bi se postigla ultra slaba prigušenja ...

Arkoptika proizvodi 18 kanalni CWDM multiplekser sa Monitorom, pokriva cijeli niz ITU valnih duljina od 1270nm do 1610nm, s 1% priključkom za monitora radi lakšeg rješavanja problema bez utjecaja na trenutnu mrežu vlakana. Koristeći pouzdani 8S0 filtar (tj. 8 preskočiti 0 filtar) za postizanje ultra niskog gubitka prigušenja 3.5dB Max / 2.8 Tipična, takva savršena optička svojstva mogu podržati brzinu prijenosa podataka o vlaknima do 180Gbps. Ovisno o aktivnim odašiljačima s optičkim vlaknima (10G SFP, SFP +) koji upotrebljavate, može emitirati do 80KM / 10G i 150KM / 1G.

U našem 18-satnom CWDM-u s 1% multiplekserom monitora, uobičajeni IL na monitoru port je manji od 23 dB, ovaj port od 1% može funkcionirati kao nadgledanje mrežnih linija ili nadzor mrežne snage. U međuvremenu koristimo 8S0 filtar (kratko za 8 preskakanje 0 filtar) kako bi se smanjio gubitak prigušenja u svakoj CWDM valnoj duljini. Kompatibilno sa standardnim 18CH CWDM multiplekserima pri gubitku od 5 dB, naš 18CH CWDM Mux Demux s monitorom može doći do ultra niskog gubitka prigušenja za 3,5dB Max / 2.8 Tipičan. To je velika optička izvedba u brzom prijenosu WDM pristupne mreže.

18ch CWDM s monitorom Mux i Demux koji se grade u jednom 1U 19 "rackmount kućištu, punom ponudom ITU valne duljine od 1270nm do 1610nm, s povećanjima od 20nm, ne morate zamijeniti ili davati dodatna leća za trenutnu mrežu WDM.Our 1U 19" Šasija će imati jasne ispise portova kanala i indikacije Tx Rx za lakšu zakrpu u podatkovnom centru. Logotip klijenta može se ispisati i na prednjoj ploči za zakrpe. U međuvremenu imamo ugradbeni nosač na kućištu koji može fleksibilno širiti ili smanjiti dubinu ugradnje u ormarićima podatkovnih središta.

Značajke

• ITU valna duljina punog raspona od 1270 nm do 1610 nm
• dostupan je 18ch CWDM sa monitorom, 1%, 2%, 3,%, 5%
• 18ch CWDM Mux i Demux u 1U 19 "kućištu
• Ultra slab gubitak prigušenja 3.5dB Max / 2.8 Tipičan
• Pouzdani 8S0 filtar za održavanje stabilne performanse vrlo slabe gubitke prigušenja
• Dođite s 900, 2.0 ili 3.0 mm zakrpe
• Može se ukinuti s LC, SC, FC, ST i drugim vrstama optičkih konektora
• 1U 19 "kućište ima Tx Rx ispise za lakše zakrpe
• Montažni nosači za jednostavnu instalaciju
• Prilagođeni ispis logotipa na prednjoj ploči

Tehničke karakteristike

Artikal

Jedinica

parametri

Raspon valnih duljina

nm

1260 ~ 1620

Kanal centri (ITU ili ITU + 1)

nm

1270/1290 ... 1610 ili 1271/1291 ... 1611

kanali

CH

18CH CWDM s monitorom od 1270nm do 1610nm

propuštanja

nm

≥ 6.5 +/-

Prolazna mreža

dB

≤0.5

Gubitak umetanja kanala (maks.)

dB

3.5

Gubitak umetanja kanala (tipičan)

dB

2.8

Izborni gubitak umetanja porta za monitor

dB

≤23

Izolacija (susjedni kanal)

dB

≥30

Izolacija (ne-susjedni kanal)

dB

≥45

Gubitak koji ovisi o polarizaciji

dB

≤0.2

Disperzija načina polarizacije

p.s

≤0.2

usmjerenost

dB

≥50

Povratak gubitka

dB

≥45

Optičko upravljanje snagom

mW

≤500

Raspon radne temperature

° C

-5 do 70 ° C

Raspon temperature skladištenja

° C

Od -40 do +85 ° C

Vrsta vlakna

SMF-28e

Vrsta priključka

LC, SC, FC, ST, E2000 ......

Dimenzije pakiranja (L x Š x H)

mm

ABS: 120 x 80 x 18; 1U 19 'šasija

Hot Tags: 18ch CWDM s monitorom mux demux, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit