Obratite nam se

Arka Fiber Tech co
2Floor, Bld, #134 Qianjing Rd, ogreba Baoan, Shenzhen
Telefona: 86-755-85251801
Mobile: 86-13530240369
E-pošta:Shawn@arkoptics.com
E-pošta:Ava@arkoptics.com


ST svjetlovodni terminator

Optički terminatori se koriste za ukidanje neiskorištenih priključnih priključaka u svjetlovodnim sustavima tako da neželjene refleksije nisu uvedene natrag u sustav. Arkoptics proizvodi terminatore pomoću visokokvalitetnih vlakana, preciznih keramičkih spojnica i komponenti kako bi se osiguralo dobru optičku izvedbu ....

Optički terminatori se koriste za ukidanje neiskorištenih priključnih priključaka u svjetlovodnim sustavima tako da se neželjeni refleksiji ne uvode natrag u sustav. Arkoptics proizvodi terminatore pomoću visokokvalitetnih vlakana, preciznih keramičkih žljebova i komponenti kako bi se osiguralo dobru optičku izvedbu.

Značajke

• Priključite tip
• Dostupan s LC, SC, FC i UPC i APC poliranim, ST i MU s UPC poliranim
• Dobra optička svojstva
• Visoka trajnost i ponovljivost
• Učinkovito uklanja povratnu refleksiju

Prijave

• Optička telekomunikacija
• Fiber pojačala i CATV sustav
• EDFA sustavi i ukidanje aktivnog uređaja

ST UPC optički terminator

图片 41.jpg

Tehničke karakteristike

Parametar

vrijednosti

Terminator tipa

LC UPC / APC; SC UPC / APC; FC UPC / APC; ST UPC; MU UPC

Operativna valna duljina

1310 nm i 1550 nm

Povratak gubitka

UPC> 50dB APC> 60dB

Maksimalna snaga

1W

Radna temperatura

Od -40 ° C do + 75 ° C

Temperatura skladištenja

Od -40 ° C do + 85 ° C

Hot Tags: ST fiber optic terminator, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit