Obratite nam se

Arka Fiber Tech co
2Floor, Bld, #134 Qianjing Rd, ogreba Baoan, Shenzhen
Telefona: 86-755-85251801
Mobile: 86-13530240369
E-pošta:Shawn@arkoptics.com
E-pošta:Ava@arkoptics.com


MPO na 24 ploču s optičkim vlaknima

Arkoptika nudi široku lepezu višeslojnih MPO višenamjenskih konektorskih proizvoda, uključujući kabele MPO kabelskog prtljažnika, MPO bijeg / ventilatora, MPO pletiva i konektiran kabel. Jednodijelni MPO priključci niskog gubitka pružaju performanse i pouzdanost potrebnu u današnjoj zahtjevnoj brzini ...

Arkoptika nudi široku lepezu višeslojnih MPO višenamjenskih konektorskih proizvoda, uključujući kabele MPO kabelskog prtljažnika, MPO bijeg / ventilatora, MPO pletiva i konektiran kabel. Jednosmjerni MPO priključci niskog gubitka pružaju performanse i pouzdanost potrebnu u današnjim zahtjevnim širokopojasnim i podatkovnim mrežama velike brzine. Skakači i ventilatori Multimode LaserWave® MPO dizajnirani su tako da podržavaju aplikacije podatkovnih centara velike brzine i kratkog dosega.


Za rješenja infrastrukture podatkovnih centara visoke gustoće, Arkoptics nudi širok raspon MPO / MTP patch panela kako bi odgovarao vašim projektima. Ove ploče s optičkim vlaknima dizajnirane su tako da budu kompatibilne s industrijskim standardnim rackmount ormarićima koji mogu ponuditi mogućnosti upravljanja fizičkim mrežama u realnom vremenu.


2x MPO-24x LC 1U 19 "kućište

图片 27.jpg

图片 28.jpg

2x MPO-24x SC 1U 19 "kućište

图片 29.jpg

图片 30.jpg


Hot Tags: MPO na 24 ploča od vlakana, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit