Obratite nam se

Arka Fiber Tech co
2Floor, Bld, #134 Qianjing Rd, ogreba Baoan, Shenzhen
Telefona: 86-755-85251801
Mobile: 86-13530240369
E-pošta:Shawn@arkoptics.com
E-pošta:Ava@arkoptics.com


MPO 24 Fibre Breakout LGX kazeta

Arkoptika nudi široku lepezu višeslojnih MPO višenamjenskih konektorskih proizvoda, uključujući kabele MPO kabelskog prtljažnika, MPO bijeg / ventilatora, MPO pletiva i konektiran kabel. Jednodijelni MPO priključci niskog gubitka pružaju performanse i pouzdanost potrebnu u današnjoj zahtjevnoj brzini ...

Arkoptika nudi široku lepezu višeslojnih MPO višenamjenskih konektorskih proizvoda, uključujući kabele MPO kabelskog prtljažnika, MPO bijeg / ventilatora, MPO pletiva i konektiran kabel. Jednosmjerni MPO priključci niskog gubitka pružaju performanse i pouzdanost potrebnu u današnjim zahtjevnim širokopojasnim i podatkovnim mrežama velike brzine. Skakači i ventilatori Multimode LaserWave® MPO dizajnirani su tako da podržavaju aplikacije podatkovnih centara velike brzine i kratkog dosega.


S obzirom na MPO / MTP breakout infrastrukture za podatkovne centre visoke gustoće, Arkoptics nudi širok raspon LGX kazeta kako bi odgovarao vašim projektima. Akcukske LGX kasete dizajnirane su da budu kompatibilne s industrijskim standardnim LGX formatom koji se može montirati u 1U ili 3U multislot šasije.Oni su dostupni u mnogim oblicima, kao što su MPO do 12x LC zakrpa izbiti, MPO do 24x SC zakrpe breakout.These MPO LGX kaseta modula osigurati siguran prijenos između MPO na LC ili SC diskretni konektori.


MPO-24xLC (Duplex) zakrpe modul za kasetofon LGX

图片 25.jpg

图片 26.jpg

Značajke

• Polaritet A, B ili C
• Spremnici opremljeni MPO / MTP priključkom s tehničkim savitljivim i elastičnim dizajnom za 400N i 100N / CM
• Poseban test za sve priključke kabela za glavu
• Jednostavno ažuriranje na sljedeću generaciju za 40G i 100G
• 8Fiber, 12Fiber i 24Fiber jezgri, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 i OS2 kabel, duljina u metrima
• Oslobađanje s ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000,
• Vanjski premazi mogu biti OFNR, OFNP i LSZH, itd
• OFNR može proći UL-1666 plameni test
• OFNP može proći kroz UL-910 plameni test
• LSZH zadovoljava standarde IEC60332-1 i IEC60332-3

Optička izvedba

Valna duljina: 1250-1650nm

Valna duljina: 850nm, 1300nm

Singlemode 1310 / 1550nm

Multimode 850 / 1300nm

MPO IL: <0,35 db,="" tip=""> LC IL≤0.2dB

Gubitak umetanja: <0.35db, tip=""> LC IL≤0.2dB

prigušenje:
≤0.32dB/km@1310nm, ≤0.18dB/km@1550nm

prigušenje:
≤2.3dB/km@85nm, ≤0.6dB/km@1300nm

Povratak gubitka:> 55dB

Povratak gubitka:> 20 dB

Trajnost (500matings): △ IL <>

Trajnost (500matings): △ IL <>

Krajnja površina: 8 ° APC

Kraj: 0 ° PC

Radna temperatura: -10 do + 60 ° C

Radna temperatura: -10 do + 60 ° C

Temperatura skladištenja: -40 do + 70 ° C

Temperatura skladištenja: -40 do + 70 ° C

Aksijalna napetost: 100N

Aksijalna napetost: 100N

Hot Tags: MPO 24 vlakna LGX kazeta, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit