Obratite nam se

Arka Fiber Tech co
2Floor, Bld, #134 Qianjing Rd, ogreba Baoan, Shenzhen
Telefona: 86-755-85251801
Mobile: 86-13530240369
E-pošta:Shawn@arkoptics.com
E-pošta:Ava@arkoptics.com


MPO 8 kabel za osvjetljavanje vlakana

Sklopovi MPO pregibnih kabela najčešće se koriste za smanjenje količine dodatnih mrežnih hardvera na kratkim udaljenostima. Njihova sposobnost redistribucije višestrukih vlakana iz jednog izvora na različite uređaje omogućuje da jedan sklop kabela eliminira nužnost skupih umrežavanja ...

Sklopovi MPO pregibnih kabela najčešće se koriste za smanjenje količine dodatnih mrežnih hardvera na kratkim udaljenostima. Njihova sposobnost redistribucije višestrukih vlakana s jednog izvora na različite uređaje omogućuje da jedan sklop kabela eliminira nužnost skupih mrežnih uređaja, čime se smanjuju troškovi, vrijeme postavljanja i složenost vlaknastih mreža.


Arkoptika nudi široku lepezu višeslojnih MPO višenamjenskih konektorskih proizvoda, uključujući kabele MPO kabelskog prtljažnika, MPO bijeg / ventilatora, MPO pletiva i konektiran kabel. Jednosmjerni MPO priključci niskog gubitka pružaju performanse i pouzdanost potrebnu u današnjim zahtjevnim širokopojasnim i podatkovnim mrežama velike brzine. Skakači i ventilatori Multimode LaserWave® MPO dizajnirani su tako da podržavaju aplikacije podatkovnih centara velike brzine i kratkog dosega.


Arkoptika nudi MPO / MTP prebacivanje sklopova dostupnih s 8, 12, 24 i 48 vlakno, MPO / MTP fanout sa ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000, Jednopravni i višestruki mod dostupni.


MPO bijeg kabela ženski do 4x LC UPC dupleks 8 vlakna OS2, tip B, Elite, idealno za 40G QSFP + PLRL4 međusobno povezivanje i podatkovnu centru visoke gustoće


MPO bijeg kabela Ženski do 4x LC UPC dupleks 8 vlakna OM3, tip B, Elite, idealno za rješenje za međusobno povezivanje 40GBASE-SR4 i podatkovni centar visoke gustoće


40G QSFP MPO-8xLC kabel za osvjetljavanje vlakana Polaritet A

图片 14.jpg


40G-QSFP MTP ™ / MPO - LC ventilatora

Polaritet MPO-LC 12 Pin 8 Vlakna do 8x LC Mini 3.0 Ventilator

Veza priključka MPO

Kraja priključka B Buka ventilatora

Boja

Lane

Pozicija

B položaj

B Lane

B Boja

plava

Tx 1

1

1

Rx 1

plava

narančasta

Tx 2

2

2

Rx 2

narančasta

zelena

Tx 3

3

3

Rx 3

zelena

smeđ

Tx 4

4

4

Rx 4

smeđ

siva

Nisu korišteni

5

5

Nisu korišteni

siva

bijela

Nisu korišteni

6

6

Nisu korišteni

bijela

Crvena

Nisu korišteni

7

7

Nisu korišteni

Crvena

Crno

Nisu korišteni

8

8

Nisu korišteni

Crno

Žuta boja

Rx 4

9

9

Tx 4

Žuta boja

purpurna boja

Rx 3

10

10

Tx 3

purpurna boja

Ružičasta

Rx 2

11

11

Tx 2

Ružičasta

Aqua

Rx 1

12

12

Tx 1

Aqua


40G QSFP MPO-8xLC kabel za osvjetljavanje vlakana Polaritet B

图片 15.jpg

40G-QSFP MTP ™ / MPO - LC ventilatora

Polaritet B MPO-LC 12 Pin 8 Vlakna do 8x LC Mini 3.0 Ventilator

Veza priključka MPO

Kraja priključka B Buka ventilatora

Boja

Lane

Pozicija

B položaj

B Lane

B Boja

plava

Tx 1

1

12

Rx 1

plava

narančasta

Tx 2

2

11

Rx 2

narančasta

zelena

Tx 3

3

10

Rx 3

zelena

smeđ

Tx 4

4

9

Rx 4

smeđ

siva

Nisu korišteni

5

8

Nisu korišteni

siva

bijela

Nisu korišteni

6

7

Nisu korišteni

bijela

Crvena

Nisu korišteni

7

6

Nisu korišteni

Crvena

Crno

Nisu korišteni

8

5

Nisu korišteni

Crno

Žuta boja

Rx 4

9

4

Tx 4

Žuta boja

purpurna boja

Rx 3

10

3

Tx 3

purpurna boja

Ružičasta

Rx 2

11

2

Tx 2

Ružičasta

Aqua

Rx 1

12

1

Tx 1

Aqua

Značajke

• Polaritet A, B ili C
• Spremnici opremljeni MPO / MTP priključkom s tehničkim savitljivim i elastičnim dizajnom za 400N i 100N / CM
• Poseban test za sve priključke kabela za glavu
• Jednostavno ažuriranje na sljedeću generaciju za 40G i 100G
• 8Fiber, 12Fiber i 24Fiber jezgri, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 i OS2 kabel, duljina u metrima
• Oslobađanje s ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000,
• Vanjski premazi mogu biti OFNR, OFNP i LSZH, itd
• OFNR može proći UL-1666 plameni test
• OFNP može proći kroz UL-910 plameni test
• LSZH zadovoljava standarde IEC60332-1 i IEC60332-3

Optička izvedba

Valna duljina: 1250-1650nm

Valna duljina: 850nm, 1300nm

Singlemode 1310 / 1550nm

Multimode 850 / 1300nm

MPO IL: <0,35 db,="" tip=""> LC IL≤0.2dB

Gubitak umetanja: <0.35db, tip=""> LC IL≤0.2dB

Prigušenje: ≤0.32dB/km@1310nm, ≤0.18dB/km@1550nm

Prigušenje: ≤2.3dB/km@85nm, ≤0.6dB/km@1300nm

Povratak gubitka:> 55dB

Povratak gubitka:> 20 dB

Trajnost (500matings): △ IL <>

Trajnost (500matings): △ IL <>

Krajnja površina: 8 ° APC

Kraj: 0 ° PC

Radna temperatura: -10 do + 60 ° C

Radna temperatura: -10 do + 60 ° C

Temperatura skladištenja: -40 do + 70 ° C

Temperatura skladištenja: -40 do + 70 ° C

Aksijalna napetost: 100N

Aksijalna napetost: 100N

Hot Tags: MPO 8 vlakno fanout kabel, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit