Obratite nam se

Arka Fiber Tech co
2Floor, Bld, #134 Qianjing Rd, ogreba Baoan, Shenzhen
Telefona: 86-755-85251801
Mobile: 86-13530240369
E-pošta:Shawn@arkoptics.com
E-pošta:Ava@arkoptics.com


MTP Patch kabelski asemblers

Količina podataka poslanih diljem svijeta eksponencijalno raste, a potreba za sve većim propusnim širinama je nepopustljiva. Iako se trenutni podatkovni volumen zahtijeva u okosnicu kabliranje i dalje može biti obrađen s 10 GbE, prognoza trendovi će zahtijevati uvođenje sljedeće tehnologije, ...

Količina podataka poslanih diljem svijeta eksponencijalno raste, a potreba za sve većim propusnim širinama je nepopustljiva. Iako se trenutni podatkovni volumen zahtijeva u kablovskoj mreži još uvijek može biti obrađen s 10 GbE, predviđeni trendovi zahtijevaju uvođenje sljedećih tehnologija, 40 GbE i 100 GbE. Kao rezultat toga, podatkovni centri moraju odgovoriti kako bi pružili dovoljno kapaciteta i planirali nadolazeće zahtjeve. Kako bi zadovoljili ovaj zahtjev, 40G QSFP + primopredajnici, MTP / MPO kabeli i drugi srodni proizvodi su sada na tržištu. MTP / MPO kabeli u podatkovnim centrima igraju važnu ulogu u kabliranju ultra visoke gustoće.


MTP® je konektor dizajniran za krpanje visoke gustoće. Kućišta označena bojama prikazuju različite tipove vlakana, vrste poliranja i / ili stupnjeve konektora. Naša boja čizme pruža brzu identifikaciju tijekom instalacije s obzirom na brojanje vlakana. Odvojivi kućište omogućuje brzu promjenu spola i lagano ponovno poliranje.


Arkoptika nudi široku paletu proizvoda visoke čvrstoće MTP® multifiber konektora, uključujući MTP kabelske kabelske kablove, MTP fanout, MTP titraje i konektiran kabel. Jednodijelni modemski konektori niskog gubitka pružaju performanse i pouzdanost potrebnu u današnjim zahtjevnim širokopojasnim i podatkovnim mrežama velike brzine. Multimode LaserWave® MTP skakači i fanovi dizajnirani su tako da podržavaju aplikacije podatkovnih centara velike brzine i kratkog dosega.


Arkoptika osigurava MTP kabelski i kabelski sklop s 8, 12, 24 i 48 vlaknima, MTP s ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000, Single i Multi mode.


MTP Ženski do MTP Ženski 8 Fiber 12Fibre 24Fibre OS2 9/125 Single Mode kabel prtljažnika, tip B, Elite, idealno za 40G LR4 PSM, 40G QSFP + PLR4 optika


MTP ženski do MTP ženski 8Fibre 12Fibre 24Fibre OM3 / OM4 kabel prtljažnika, tip B, Elite, idealan za 40G QSFP + SR4, 40G QSFP + CSR4 i 100G QSFP28 SR4 optika

图片 11.jpg图片 12.jpg图片 13.jpg

Značajke

• Polaritet A, B ili C
• Spremni MTP priključci, tehnički zatezni i elastični dizajn za 400N i 100N / CM
• Poseban test za sve priključke kabela za glavu
• Jednostavno ažuriranje na sljedeću generaciju za 40G i 100G
• 8Fiber, 12Fiber i 24Fiber jezgri, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 i OS2 kabel, duljina u metrima
• Vanjski premazi mogu biti OFNR, OFNP i LSZH, itd
• OFNR može proći UL-1666 plameni test
• OFNP može proći kroz UL-910 plameni test
• LSZH zadovoljava standarde IEC60332-1 i IEC60332-3

Optička izvedba

Valna duljina: 1250-1650nm

Valna duljina: 850nm, 1300nm

Singlemode 1310 / 1550nm

Multimode 850 / 1300nm

Gubitak umetanja: <> 0,35dB, tip 0,16dB

Gubitak umetanja: <> 0.35Db, tip 0.1dB

Prigušenje: ≤0.32dB/km@1310nm, ≤0.18dB/km@1550nm

Prigušenje: ≤2.3dB/km@85nm, ≤0.6dB/km@1300nm

Povratak gubitka:> 55dB

Povratak gubitka:> 20 dB

Trajnost (500matings):

Trajnost (500matings):

Krajnja površina: 8 ° APC

Kraj: 0 ° PC

Radna temperatura: -10 do + 60 ° C

Radna temperatura: -10 do + 60 ° C

Temperatura skladištenja: -40 do + 70 ° C

Temperatura skladištenja: -40 do + 70 ° C

Aksijalna napetost: 100N

Aksijalna napetost: 100N

Hot Tags: MTP patch kabelski sklopovi, Kina, dobavljači, proizvođači, kupuju, jeftini
Upit